Witamy ANABO w gronie partnerów Watahy

Już teraz oficjalnie: Anabo Sp. z o.o. łączy siły z futbolowymi Wilkami!

Z ogromną przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy partnerskiej na sezon 2018 i 2019.
W najbliższym czasie będziecie mieli okazję bliżej zapoznać się z ofertą naszego nowego sponsora. Dziś pozwolimy sobie jedynie podać kilka podstawowych faktów na temat zielonogórskiej spółki z ponad 25 letnią, pełną sukcesów rynkowych historią.

„W roku 1991 KONCERN RENAULT rozpoczął tworzenie Sieci Partnerów Renault w Polsce i w tym też roku firma ANABO weszła w jej skład.

Anabo to firma rodzinna. Od samego początku przywiązywaliśmy wielką wagę do jakości świadczonych usług oraz fachowej i sympatycznej obsługi klientów w poczuciu odpowiedzialności i uczciwości.

Mieliśmy szczęście w doborze kadry pracowników. Kilka osób, które zaczynały z nami budować firmę jest w Anabo do dzisiaj. Przez te lata zdobywali i nadal zdobywają doświadczenie, które wykorzystują aby jak najlepiej świadczyć usługi naszym Klientom.

Ukoronowaniem osiągnięć firmy jest uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Systemu Jakości ISO 9001:2000, ISO 9002:1994.”

Do grona wielu podmiotów sportowych i zawodników wspieranych przez Anabo, z dumą dołączamy dziś i my. Jesteśmy przekonani, że to będzie owocna i satysfakcjonująca dla obu stron przygoda. Dziękujemy za zaufanie!

#DołączDoW #Botaniczna66