Lowlanders Białystok pojadą Oplem

Tydzień przed meczem 13. kolejki Ligi Futbolu Amerykańskiego Seahawks Gdynia – Lowlanders Białystok, 10 czerwca, odbył się bieg sztafetowy Electrum Ekiden. Pierwszy raz wzięli w nim udział także zawodnicy Lowlanders Białystok, którzy biegli pod szyldem TOP AUTO Lowlanders.

Nie było to przypadkowe połączenie, można wręcz stwierdzić, że było to oficjalne rozpoczęcie współpracy sponsoringowej pomiędzy firmą TOP AUTO, a drużyną futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok. Dołączyli oni zatem do dotychczasowych sponsorów – marek Wschodzący Białystok oraz Miły Burger.

TOP AUTO znane jest z aktywnego zaangażowania w sport. Nasza firma od 3 lat mocno angażuje się w imprezy biegowe organizowane przez Fundację Białystok Biega. Oprócz strony sponsorkiej wystawiamy coraz więcej zawodników reprezentujących nas w bezpośredniej rywalizacji. Pod naszym sztandarem skupiamy nie tylko pracowników firmy, ale i lokalne środowiska sportowe. W tym roku w sztafecie Electrum Ekiden TOP AUTO reprezentowały drużyny CrossFit Białystok i Lowlanders Białystok. Wspólny start w Ekidenie to dla TOP AUTO i Lowlandersów dopiero początek dalszej współpracy. Zależy nam na tym, aby wspierać nie tylko dobrze znane imprezy masowe, ale również promować sporty alternatywne, a do takich na pewno można zaliczyć futbol amerykański. – mówi Tomasz Anikiej, Dyrektor ds. Sprzedaży marki Opel

od lewej: Tomasz Anikiej (Dyrektor ds. Sprzedaży marki Opel), Piotr Morko (Prezes Zarządu Lowlanders Białystok), Tomasz Zubrycki (Wiceprezes Zarządu Lowlanders Białystok)

W tym roku rozmawialiśmy i wciąż rozmawiamy z wieloma firmami odnośnie sponsoringu czy też współpracy partnerskiej. Każda firma analizuje bardzo dokładnie nas jako drużynę, jakie mamy wyniki, co robimy poza futbolem czy też w jaki sposób prowadzimy komunikację marketingową. Jesteśmy cierpliwi i robimy swoje. Na pewno cieszy to, że widać już pierwsze efekty naszej pracy i dzięki zaangażowaniu takich firm jak TOP AUTO zbudujemy silną i stabilną finansowo drużynę. – mówi Piotr Morko, prezes Lowlanders Białystok

Do końca sezonu zostało już niewiele meczów jeśli chodzi o seniorską drużynę. Ostatni mecz domowy Lowlanders zagrają w Białymstoku 14 lipca. Stawką meczu będzie awans do finału Ligi Futbolu Amerykańskiego, który zostanie rozegrany 21 lipca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Na jesień swoje zmagania rozpoczną juniorzy, także będzie jeszcze niejedna okazja, by firmy mogły zaskoczyć kibiców swoimi działaniami.

Mimo tego, iż sport gromadzi coraz więcej fanów, a drużyna coraz więcej sukcesów na koncie, wierzymy, że z naszym wsparciem uda nam się wypromować drużynę Lowlanders na wielką białostocką markę. – kończy Tomasz Anikiej

Dziękujemy firmie TOP AUTO oraz osobom decyzyjnym w firmie za zaufanie i wiarę w nasz projekt. Mam nadzieję, że to początek owocnej współpracy i zrobimy wszystko, by tak się właśnie stało. – mówi na koniec prezes białostockiej drużyny.

od lewej: Tomasz Zubrycki (Wiceprezes Zarządu Lowlanders Białystok) i Tomasz Anikiej (Dyrektor ds. Sprzedaży marki Opel)

——

Firma TOP AUTO to autoryzowany Dealer marki Opel oraz Isuzu oraz autoryzowany serwis Saab, Skoda, Chevrolet oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. TOP AUTO wchodzi w skład największej na Podlasiu Grupy Motoryzacyjnej Konsorcjum Arefiew.

Drużyna Lowlanders Białystok zajęła 2 miejsce po rundzie zasadniczej Ligi Futbolu Amerykańskiego i przygotowuje się do meczu półfinałowego, który zostanie rozegrany 14 lipca w Białymstoku o godzinie 13.00