Oszczędzajcie podczas robienia zakupów, jednocześnie wspierając LFA!

Drodzy Kibice, zobaczcie jak oszczędzać i przy okazji wspierać rozwój Ligi Futbolu Amerykańskiego! Wszystko dzięki naszemu partnerowi – Cashback World.

Po zarejestrowaniu się w systemie Cashback World (LINK) nic nie stoi na przeszkodzie, by wracało do Ciebie nawet 5% Twoich wydatków! Circle K, Biedronka, Kaufland, Carrefour, Żabka, Decathlon, Empik, Allegro, Aliexpress, Smyk, Zalando, booking.com – to tylko część sklepów, w których możesz otrzymać zwrot gotówki. Jak najefektywniej korzystać z programu Cashback World? Najwygodniejszym narzędziem jest oczywiście Aplikacja Cashback, którą możesz zainstalować na swoim telefonie i na bieżąco korzystać z jej funkcjonalności (LINK do pobrania aplikacji). Aplikacja pełni również funkcję zwykłej karty, więc możesz zacząć korzystać z niej już teraz.

Drugim narzędziem jest Cashback Helper, czyli wtyczka do zainstalowania w przeglądarce na komputerze (LINK). Dzięki niej nie ominie Cię żadna okazja do tego, by oszczędzać pieniądze i przy okazji wspierać Ligę Futbolu Amerykańskiego! Już niedługo będziesz mieć możliwość robienia zakupów z rabatami w sklepie LFA, otrzymasz duży rabat na bilety na Polish Bowl XIV, a żeby było jeszcze ciekawiej, najbardziej aktywni użytkownicy programu Cashback World, będą otrzymywać nagrody od naszych partnerów!