Super Bowl LIV z LFA! Obejrzyj najważniejsze futbolowe starcie razem ze swoim klubem

Największe coroczne święto futbolu amerykańskiego coraz bliżej. W nocy z niedzieli na poniedziałek na Hard Rock Stadium w Miami w wielkim finale NFL zmierzą się San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs. Super Bowl LIV niestety nie obejrzymy w polskiej telewizji, jednak nie oznacza to, że najważniejszy mecz sezonu musi nas ominąć! Z pomocą jak co roku przychodzi wiele klubów futbolowych w naszym kraju, oferując wspólne oglądanie finału National Football League.

Wrocław

Mistrzowie Polski, podobnie jak przed rokiem, wspólne oglądanie Super Bowl organizują w Fuga Mundi Billiards Club & Pub. Jak na większości tego typu corocznych spotkań, dla futbolowych kibiców będzie to okazja nie tylko do wspólnego obejrzenia meczu, ale również spędzenia czasu razem z zawodnikami, trenerami i władzami klubu, który w tym roku ponownie będzie reprezentował nas w europejskich pucharach.

 

Gdzie: Fuga Mundi Billiards Club & Pub
Adres:
 Plac Grunwaldzki 12-14, Wrocław
Start: 21:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl LIV z Panthers Wrocław

Białystok

Na Podlasiu również nie mogło zabraknąć takiego wydarzenia. Lowlanders Białystok tym razem spotkają się u swojego wieloletniego partnera – u „Miłego” przy ulicy Wesołej 16 w Białymstoku. Tam również startują już o godzinie 21:00, mimo że sam mecz rozpocznie się trzydzieści minut po północy polskiego czasu.

 

Gdzie: Miły Burger
Adres: Wesoła 16, Białystok
Start: 21:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl Night z Lowlanders Białystok!

Trójmiasto

Seahawks Gdynia również kontynuują coroczną tradycję wspólnego spędzania czasu przy Super Bowl, ponownie także spotykając się u wiernego partnera drużyny – Whiskey on the Rocks w Sopocie.

 

Gdzie: Whiskey on the Rocks
Adres: Dworcowa 7, Sopot
Start: 22:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl LIV Party z Seahawks Gdynia

Drugi z trójmiejskich klubów, Białe Lwy Gdańsk, też wykorzystuje najważniejsze futbolowe wydarzenie do tego, by spotkać się w większym gronie. W tym roku drugoligowiec zbiera się w TIME OUT Restaurant.

 


Gdzie:
TIME OUT Restaurant
Adres: Piwna 3/4, Gdańsk
Start: 21:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl z Białymi Lwami

Śląsk

Na ciekawy ruch zdecydowali się Tychy Falcons oraz Hammers Łaziska Górne, którzy przygotowują wspólne Super Bowl Party. Dodatkowo, śląski drugoligowiec będzie w niedzielę świętował także pięciolecie istnienia klubu, dlatego to wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 16:00, a na emocje związane z finałem NFL obie drużyny zapraszają od godziny 21:00.

Gdzie: Mikołowski Klub Studencki Fraktal
Adres: Karola Miarki 15, Mikołów
Start: 16:00/21:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Urodzinowe Superbowl LIV z Hammers i Falcons!

Swoje wydarzenie niedzielnej nocy planuje także śląski beniaminek LFA1 – Silesia Rebels. Ekipa z Katowic wraz ze swoimi kibicami spotka się u swojego partnera – w barze Zdrowa Krowa przy ulicy Mariackiej. Zaplanowano między innymi konkursy z nagrodami, a wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00.

 

Gdzie: Zdrowa Krowa
Adres: Mariacka 33, Katowice
Start: 22:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl LIV z Silesia Rebels

Opole

Opolskie Wieże po niezwykle udanym sezonie, zakończonym awansem do fazy play-off LFA1, spotykają się na oglądanie finału NFL w tym samym miejscu, co przed rokiem. Ponownie członków klubu będzie można spotkać przy ulicy Rynek 32.

 

 

Gdzie: Ministerstwo Śledzia i Wódki
Adres: Rynek 32, Opole
Start: 22:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl z Towers Opole

Warszawa

Lokalizacji względem minionego roku nie zmieniają także Warsaw Mets, których ponownie będzie można spotkać w barze Champions. Ubiegłoroczne wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego w stolicy liczą na jeszcze lepszą frekwencję i przeżywanie finałowych emocji w jak największym gronie, zapowiadając ciekawych gości oraz konkursy z nagrodami.

 

Gdzie: Champions Sports Bar
Adres: Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa
Start: 22:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl Party z Warsaw Mets

Poznań

Super Bowl LIV razem z futbolistami będą mogli obejrzeć również mieszkańcy stolicy Wielkopolski, bowiem Armia Poznań wzorem roku ubiegłego, również planuje swoje wydarzenie, na którym będzie można nie tylko obejrzeć mecz, ale również rozegrać futbolowe starcie na konsoli. Dlatego też start Super Bowl Party w Poznaniu zaplanowano już na godzinę 19:00.

 

Gdzie: Cooliozum
Adres: Św. Marcin 45, Poznań
Start: 19:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl z Armią Poznań!

Zielona Góra

Członków Watahy Zielona Góra będzie można, dokładnie tak jak rok temu, spotkać w Barcelona Sport Pub. Będzie to idealna okazja, by porozmawiać o zbliżającym się sezonie, a organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje, jak na przykład test wiedzy o futbolu amerykańskim z nagrodami.

 

Gdzie: Barcelona Sport Pub
Adres: Ciesielska 9, Zielona Góra
Start: 21:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl Party z KFA Wataha

Szczecin

Mistrzowie LFA2 także nie mogą się doczekać najważniejszego meczu National Football League, a na szczecińskich kibiców czekać będą w pubie FreeBall od godziny 21:00, czyli dokładnie tak samo jak w roku 2019.

 

 

Gdzie: FreeBall
Adres: Struga 44, Szczecin
Start: 21:00

Bydgoszcz

Wszyscy trzej beniaminkowie LFA1 będą oglądali Super Bowl razem ze swoimi kibicami. W przypadku bydgoskich Łuczników, przedstawicieli klubu spotkać będzie można w restauracji Cafe Kino. Oprócz oglądania meczu i możliwości rozmowy z członkami drużyny, Archers zaplanowali także turniej w Madden NFL.

 

Gdzie: Cafe Kino
Adres: Długa 32, Bydgoszcz
Start: 22:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl LIV z Bydgoszcz Archers w Cafe Kino

Olsztyn

Jeziorowcy z Olsztyna w tym sezonie zdecydowali się wystąpić w LFA2, jednak nie oznacza to, że zrezygnowali z tradycji organizowania wspólnego oglądania Super Bowl. Tym razem sympatycy klubu spotkają się w karczmie Moja Bawaria, początek wydarzenia o godzinie 22:00.

 

Gdzie: Moja Bawaria
Adres: Targ Rybny 16, Olsztyn
Start: 22:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Oglądaj Super Bowl z WENGLORZ AZS UWM Olsztyn Lakers

Łódź

Najsłabszy zespół LFA1 sezonu 2019 również pragnie razem z kibicami obejrzeć finał NFL. Super Bowl LIV będzie można w Łodzi razem z Wilkami obejrzeć w Cotton Club przy alei Politechniki 9a.

 

 

Gdzie: Cotton Club Łódź
Adres: al. Politechniki 9a
Start: 21:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl Party z Wilkami Łódzkimi

Rzeszów

Rzeszowski lokal Warsztat Pizza w ubiegłym roku transmitował między innymi Polish Bowl, czy wyjazdowe starcia Rockets w LFA2, dlatego Super Bowl LIV nie mogło tam również zabraknąć. Dla kibiców, którzy przyjdą na to wydarzenie w koszulce jakiejkolwiek drużyny futbolowej, przygotowano specjalną promocję.

 

Gdzie: Warsztat Pizza
Adres: Wyspiańskiego 18d
Start: 20:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl Party z Rockets w Warsztacie

Wałbrzych

Miners w ubiegłorocznych rozgrywkach dobrze spisywali się na zapleczu futbolowej elity, a w tym roku będą zapewne w gronie faworytów do wygrania drugiej ligi. O nastrojach związanych ze startem nowego sezonu będzie można z „Górnikami” porozmawiać podczas organizowanego przez nich Super Bowl Party w Papug Pub.

 

Gdzie: Papug Pub
Adres: Forteczna 35e
Start: 23:45
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl z Miners

Lublin

 

Razem ze swoim partnerem – Browarem Dziki Wschód, Super Bowl Party organizują Tytani Lublin. W ramach tej współpracy w ubiegłym roku powstało wyjątkowe piwo stadionowe – „Tytanowe Jajo”, które także będzie towarzyszyło członkom klubu oraz kibicom podczas niedzielnego wydarzenia.

 

Gdzie: Dziki Wschód Lublin
Adres: Jasna 7, Lublin
Start: 21:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl LIV z Tytanami Lublin

Wieliczka

Nowym klubem na futbolowej mapie Polski są Wieliczka Dragons, którzy mimo krótkiego stażu, również organizują wspólne oglądanie Super Bowl z kibicami. Smoki spotkają się w kawiarni „Zamek”.

 

Gdzie: Kawiarnia „Zamek”
Adres: Zamkowa 8, Wieliczka
Start: 22:30
Link do wydarzenia na Facebooku: Dragons Super Bowl 2020

Gorzów Wielkopolski

Grizzlies to w tym roku jeden z dwóch klubów z LFA9, które zdecydowały się na zorganizowanie wspólnego oglądania Super Bowl w większym gronie. Tak jak przed rokiem, gorzowianie spotkają się w Dream Burger, gdzie czekać będą konsole z grą Madden NFL, a także uhonorowani zostaną najlepsi zawodnicy w sezonie 2019.

 

Gdzie: Dream Burger
Adres: Wełniany Rynek 2a, Gorzów Wielkopolski
Start: 22:00
Link do wydarzenia na Facebooku: Super Bowl LIV z Grizzlies Gorzów Wlkp.

Częstochowa

Drugim z zespołów z LFA9, które zdecydowały się na zorganizowanie Super Bowl Party są Święci Częstochowa. Zespół spotyka się w pubie Wall Street, gdzie przed meczem zostaną przypomniane najciekawsze zagrania drużyny z minionego sezonu Ligi Rozwojowej.

 

Gdzie: Wall Street
Adres: Aleja Najświętszej Maryi Panny 51
Start: 22:00

Zachęcamy do wzięcia udziału w jednym z wymienionych powyżej wydarzeń – to świetna okazja do poznania futbolu amerykańskiego oraz porozmawiania z ludźmi, którzy na co dzień reprezentują klub występujący w Lidze Futbolu Amerykańskiego. Super Bowl LIV odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek, pierwszy gwizdek rozbrzmi o godzinie 0:30.