Transmisje

LFA9 2019 (2019-09-29): Grizzlies Gorzów Wlkp – Barbarians Koszalin

LFA2 2019 (2019-09-28): Finał – Armada Szczecin vs Silesia Rebels

LFA2 2019 – Półfinał: Armada Szczecin – Rzeszów Rockets

LFA2 2019 (2019-09-08): Przemyśl Bears vs Hammers Łaziska Górne

LFA9 2019 (2019-09-08): Grizzlies Gorzów Wlkp. vs Archers Bydgoszcz

LFA2 2019 [2019-09-01]: Rzeszów Rockets – Silesia Rebels

LFA2 2019 [2019-08-31]: Miners Wałbrzych – Armada Szczecin

LFA9 2019 [2019-08-25]: Mustangs Płock vs Grizzlies Gorzów Wlkp.

LFA2 2019 [2019-08-25]: Armada Szczecin – Angels Toruń

LFA2 2019 [2019-08-25]: Białe Lwy Gdańsk – Jaguars Kąty Wrocławskie

LFA2 2019 [2019-08-24]: Tytani Lublin – Przemyśl Bears

LFA2 2019 [2019-08-24]: Hammers Łaziska Górne – Rzeszów Rockets

LFA9 2019 [2019-08-18]: Kraków Kings B – Bielawa Owls

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR27aqafNylLyZOq3zRj_MD0PBdAoKlJI0A0I3nz9cDWiBUsQKHqWL-doHg&v=drjMw44Duuc&app=desktop

LFA2 2019 [2019-08-17]: Angels Toruń – Miners Wałbrzych

LFA2 2019 [2019-08-10]: Hammers Łaziska Górne – Tytani Lublin

LFA2 2019 [2019-08-04]: Silesia Rebels – Hammers Łaziska Górne

LFA2 2019 [2019-08-03]: Tytani Lublin – Rockets Rzeszów

LFA2 2019 [2019-08-03]: Armada Szczecin – Białe Lwy Gdańsk

LFA2 2019 [2019-08-03]: Angels Toruń – Jaguars Kąty Wrocławskie

LFA2 2019 [2019-07-28]: Przemyśl Bears – Rzeszów Rockets

LFA2 2019 [2019-07-27]: Armada Szczecin – Miners Wałbrzych

LFA2 2019 [2019-07-27]: Białe Lwy Gdańsk – Angels Toruń

LFA2 2019 [2019-07-20]: Hammers Łaziska Górne – Silesia Rebels

LFA2 2019 [2019-07-20]: Miners Wałbrzych – Jaguars Kąty Wrocławskie

LFA2 2019 [2019-07-14]: Silesia Rebels – Tytani Lublin

LFA2 2019 [2019-07-14]: Rzeszów Rockets – Hammers Łaziska Górne

LFA2 [2019-07-13]: Jaguars Kąty Wrocławskie – Białe Lwy Gdańsk

LFA2 2019 [2019-07-13]: Angels Toruń – Armada Szczecin

LFA2 2019 [2019-06-22]: Rzeszów Rockets – Przemyśl Bears

LFA2 2019 [2019-06-22]: Armada Szczecin – Jaguars Kąty Wrocławskie

LFA2 2019 [2019-06-22]: Tytani Lublin – Silesia Rebels

LFA2 2019 [2019-06-16]: Miners Wałbrzych – Angels Toruń

LFA1 2019 [2019-06-16] Półfinał: Panthers Wrocław – Seahawks Gdynia

LFA2 2019 [2019-06-15]: Przemyśl Bears vs Tytani Lublin

LFA1 2019 [2019-06-15] Półfinał: Lowlanders Białystok – Tychy Falcons

LFA2 2019 [2019-06-15]: Białe Lwy Gdańsk – Armada Szczecin

LFA1 2019 [2019-06-09] Wildcards: Tychy Falcons – Warsaw Mets

LFA2 2019 [2019-06-09]: Tytani Lublin – Hammers Łaziska Górne

LFA2 2019 [2019-06-09]: Silesia Rebels – Rockets Rzeszów

LFA2 2019 [2019-06-07]: Angels Toruń – Białe Lwy Gdańsk

LFA1 2019 [2019-06-07] Wildcards: Seahawks Gdynia – Towers Opole

LFA2 2019 [2019-06-07]: Jaguars Kąty Wroc. – Miners Wałbrzych

LFA1 2019 [2019-06-02]: Armia Poznań – Panthers Wrocław

LFA1 2019 [2019-06-02]: Warsaw Mets – Rhinos Wyszków

LFA1 2019 [2019-06-02]: Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers – Seahawks Gdynia

LFA1 2019 [2019-06-01]: Lowlanders Białystok – Wilki Łódzkie

LFA1 2019 [2019-06-01]: Kraków Kings – Wataha Zielona Góra

LFA1 2019 [2019-06-01]: Tychy Falcons – Towers Opole

LFA1 2019 [2019-05-26]: Tychy Falcons – Panthers Wrocław

LFA1 2019 [2019-05-26]: Seahawks Gdynia – Kraków Kings

LFA1 2019 [2019-05-25]: Wilki Łódzkie – Rhinos Wyszków

LFA1 2019 [2019-05-25]: Lowlanders Białystok – Warsaw Mets

LFA2 2019 [2019-05-25]: Hammers Łaziska Górne – Przemyśl Bears

[2019-05-25] Warsaw Sirens – Prague Harpies

LFA1 2019 [2019-05-25]: Wataha Zielona Góra – Towers Opole

LFA2 2019 [2019-05-19]: Rzeszów Rockets – Tytani Lublin

LFA1 2019 [2019-05-19]: Rhinos Wyszków – Towers Opole

LFA1 2019 [2019-05-19]: Armia Poznań – Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers

LFA1 2019 [2019-05-19]: Warsaw Mets – Panthers Wrocław

LFA1 2019 [2019-05-18]: Wilki Łódzkie – Wataha Zielona Góra

LFA1 2019 [2019-05-18]: Kraków Kings – Tychy Falcons

LFA2 2019 [2019-05-18]: Przemyśl Bears – Silesia Rebels

LFA1 2019 [2019-05-12]: Panthers Wrocław – Wataha Zielona Góra

LFA1 2019 [2019-05-12]: Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers – Lowlanders Białystok

LFA1 2019 [2019-05-11]: Wyszków Rhinos – Seahawks Gdynia

CEFL 2019 [2019-05-11]: Panthers Wrocław – Kragujevac Wild Boars

LFA1 2019 [2019-05-05]: Tychy Falcons – Armia Poznań

LFA1 2019 [2019-05-05]: Towers Opole – Wilki Łódzkie

LFA1 2019 [2019-05-04]: Seahawks Gdynia – Panthers Wrocław

LFA1 2019 [2019-05-04]: Kraków Kings – Lowlanders Białystok

LFA1 2019 [2019-05-04]: Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers – Warsaw Mets

LFA1 2019 [2019-04-28]: Warsaw Mets – Kraków Kings

LFA1 2019 [2019-04-28]: Towers Opole – Armia Poznań

LFA1 2019 [2019-04-27]: Wilki Łódzkie – Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers

LFA1 2019 [2019-04-27]: Wataha Zielona Góra – Rhinos Wyszków

LFA1 2019 [2019-04-27]: Lowlanders Białystok – Seahawks Gdynia

LFA1 2019 [2019-04-14]: Tychy Falcons vs Wataha Zielona Góra

LFA1 2019 [2019-04-14]: Seahawks Gdynia vs Warsaw Mets

LFA1 2019 [2019-04-13]: Armia Poznań vs Wilki Łódzkie

LFA1 2019 [2019-04-13]: Towers Opole vs Kraków Kings

CEFL 2019: Panthers Wrocław vs Calanda Broncos

LFA1 2019 [2019-04-07]: Armia Poznań vs Rhinos Wyszków

LFA1 2019 [2019-04-07]: Warsaw Mets vs Wilki Łódzkie

LFA1 2019 [2019-04-07]: Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers vs Towers Opole

LFA1 2019 [2019-04-06]: Panthers Wrocław vs Kraków Kings

LFA1 2019 [2019-04-06]: Lowlanders Białystok vs Tychy Falcons

LFA1 2019 [2019-03-31]: Kraków Kings vs Armia Poznań

https://www.youtube.com/watch?v=D5uvCpL0NjY

LFA1 2019 [2019-03-31]: Rhinos Wyszków v Lowlanders Białystok

LFA1 2019 [2019-03-31]: Wataha Zielona Góra vs Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers

LFA1 2019 [2019-03-31]: Seahawks Gdynia vs Tychy Falcons

LFA1 2019 [2019-03-30]: Towers Opole vs Panthers Wrocław

LFA1 2019 [2019-03-24]: Wataha Zielona Góra vs Armia Poznań

LFA1 2019 [2019-03-23]: Wilki Łódzkie vs Seahawks Gdynia

LFA1 2019 [2019-03-23]: Tychy Falcons vs Warsaw Mets

LFA1 2019 [2019-03-23]: Rhinos Wyszków vs Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers

LFA1 2019 [2019-03-23]: Panthers Wrocław vs Lowlanders Białystok